Esu labai patenkintas meistrų darbu ir visu kompleksu paslaugų kurias gavau. Nereikėjo važinėti po prekybos centrus ir gaišti laiką medžiagų paieškai, sukti galvą kas tinka o kas nelabai.  Buvo smagu laisvą atostogų laiką skirti šeimai o ne remonto reikalams. Sekmės.
Modestas R.

Didžiulis įmonės privalumas – visos (ir kokybiškos) paslaugos iš vienų rankų. Nereikia ieškoti atskirai elektrikų, plytelių klojėjų, gipskartonio montuotojų, santechnikų ir t. t. Tai garantuoja darbų eigos sklandumą, garantiją iš vienų rankų, laiko ir kaštų taupymą. Antras privalumas – patirtis. Užsakovas gauna daug naudingų kvalifikuotų patarimų (o jų tikrai prireikia), kurių šiaip jau reiktų teirautis architekto ar interjero dizainerio. Įmonė imasi renovuoti ar įrengti ir mažus objektus (pvz., butus).

UAB Mata Hari

Patikima ir savo darbą gerai išmananti įmonė. Visada viskas laiku ir kokybiškai, visada sulauksi praktiškų patarimų, meistrai aukščiausio lygio. Įsirenginėjau butą, namą, o dabar ruošiamės 3 kartą naudotis Vip Meistrų paslaugomis, nes bus viskas padaryta maksimaliai kokybiškai. Rekomenduoju.

Agnė

Puikiai atlikti darbai! Darbu vadovui nėra žodžio – neįmanoma! Visos dizaineres užgaidos buvo įvykdytos. Atliko visus darbus: katilines įrengimas, rekuperatoriaus įrengimas, vidaus durys. Davė daug patarimu. Aukščiausio lygio specialistai. Gyvename jau 2 metus ir negalime atsidžiaugti darbu kokybe. Rekomenduoju, Ačiū Aivarai 😉

Dovydas

Labai mums pagelbėjo. Butas nedidelis, tai nelabai kas norėjo imtis įrenginėti, arba laukti reikėjo gan ilgai. Pamačius pažįstamos dizainerės rekomendaciją, susisiekiau su VIP meistrais, įrengė gerai ir pakankamai greitai. Tikrai džiaugiuosi rezultatu. Jei dar kada reikės panašių paslaugų, kreipsiuosi vėl, Ačiū!

Ana

Likome sužavėti kitokiu, drąsesniu požiūriu  į mūsų norus, ir entuziazmą įgyvendinant mūsų namų viziją. Per visą darbų laikotarpį neišgirdome, kad kažko butų neįmanoma padaryti.
Donatas K.

Super, puikūs specelistai. Jei reikėtų rinktis dar kartą, kam patikėti įrengti savo namus..,nedvejotume nei akimirkos. Šaunuoliai !
Indrė S.

Likome labai patenkinti pažintimi ir puikiu darbų rezultatu. Labai patogu gauti iš vienų rankų visas paslaugas nuo erdvių projektavimo iki virtuvės baldų. Kadangi negalėjome tiesiogiai dalyvauti procese ir buvome išvykę iš lietuvos tai teko bendrauti virtualiai, o gryžus i lietuvą rezultatas pranoko visus lūkesčius.
Eglė R.

Nr.1  Ačiū už puikų rezultatą !
Vilius L.

rfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-sliderfwbs-slide